SNSD Jessica a její incident se stalkerem

16. listopadu 2011 v 19:12 | Krista <3 |  News


Nedávno se Jessica svěřila svým zážitkem se stalkerem. v pořadu strong heart.

Jedno dne po večeři s kamarády, jsem se vracela domů taxíkem stál muž s deštníkem, který stál před bytem . Myslela jsem si, že to bude někdo kdo bydlí v samém domu, ale tušila jsem že něco není v pořádku.
Pak jsem se s přáteli rozloučila. Bydlela jsem v 3. patře a výtah byl na 6. patře, takže jsem se rozhodla, že půjdu po schodech. Měla jsem nějaké divné tušení, tak jsem se otočila a viděla jsem deštník který uvízl mezi skleněnými dveřmi aby obešel kódovanými dveřmi. Byl schopný otevřít dveře a vešel dovnitř. Běžela jsem po schodech co nejrychleji jak jsem mohla, ale slyšela jsem jeho kroky přímo za mnou. Myslela jsem si ,že možná ten člověk taky bydlí ve 3. nebo 4. patře. Ale on zrychloval, tak jsem běžela do bytu.
Když jsem se se dostala dovnitř, slyšela jsem jak se ten můž snažil otevřít dveře. Zůstala jsem potichu se zhasnutými světli, zkontrovala jsem si mobil. Moji přátelé mi volali několikrát. Když jsem jim zavolal zpět, že řidič který mě odvezl domů jim řekl o podezřelém muži, který stál venku. Takže mi zavolali, aby mě zkontroval. Řekla jsem jim co se stalo a moji přátelé přijeli ke mě do bytu a ten muž utekl. Později jsem mluvila s SNSD o tom co se stalo a řekli mi že také viděli toho muže s deštníkem, který stál před budovou už několik dní předtím.
Ps: Ten překlad textu a překlad ve videu je jiný, protože jsem ten text překládala z Allkpop. :)
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.